Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endijs

Është emri yt Endijs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Entje, Entus, Eentsje, Endik, Entse, Eimantas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endija, Endekie, Enteke, Endocia, Endhik, Entsje, Emmetje, Emtiaz
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Endijs's në Facebook. Pozicioni #215412
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga EndijsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endijs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endijs? Voto për emrin tënd