Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmas

Është emri yt Elmas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eling, Elianus, Elenek, Ellones, Elang, Elymas, Elmis, Ellenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmaz, Elmaze, Eliana C, Elinga, Eliangys, Eilenca, Elenice, Ellemieke
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620 Elmas's në Facebook. Pozicioni #48439
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga ElmasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmas? Voto për emrin tënd