Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edolia

Është emri yt Edolia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edel, Eitel, Eiddoel, Eithel, Ediel, Eiddyl, Etiel, Ehitel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etel, Etoile, Ethyl, Edla, Eidel, Ethel, Etiola, Edial
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Edolia's në Facebook. Pozicioni #632864
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EdoliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edolia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edolia? Voto për emrin tënd