Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edla

Është emri yt Edla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edel, Eitel, Eiddoel, Eithel, Ediel, Eiddyl, Etiel, Ehitel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etel, Etoile, Ethyl, Eidel, Ethel, Etiola, Edial, Edeel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Edla's në Facebook. Pozicioni #114221
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EdlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edla? Voto për emrin tënd