Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ediol

Është emri yt Ediol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edel, Eitel, Eiddoel, Eithel, Ediel, Eiddyl, Etiel, Ehitel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etel, Etoile, Ethyl, Edla, Eidel, Ethel, Etiola, Edial
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Ediol's në Facebook. Pozicioni #816893
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EdiolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ediol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ediol? Voto për emrin tënd