Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edel

Është emri yt Edel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eitel, Eiddoel, Eithel, Ediel, Eiddyl, Etiel, Ehitel, Ediol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etel, Etoile, Ethyl, Edla, Eidel, Ethel, Etiola, Edial
Vlerësimi:
5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 90 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 89 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13390 Edel's në Facebook. Pozicioni #4684
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga EdelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edel? Voto për emrin tënd