Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dontell

Është emri yt Dontell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dantel, Donatello, Danidl, Dantala, Donnetello, Deen Dayal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Domitilla, Donatella, Donatela, Dyentle, Domitila, Doonatella, Dimény Ottilia, Donya Dahlia
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Dontell's në Facebook. Pozicioni #83782
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DontellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dontell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dontell? Voto për emrin tënd