Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Donatello

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Donatello.
Është emri yt Donatello? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dantel, Danidl, Dontell, Dantala, Donnetello, Deen Dayal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Domitilla, Donatella, Donatela, Dyentle, Domitila, Doonatella, Dimény Ottilia, Donya Dahlia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Doni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1325 Donatello's në Facebook. Pozicioni #27883
Kategoritë:
Komente nga Donatello


Donatella ( 20 vjeç) 2019-11-08
Eshte emer shum i vecante shum i bukur dhe jam krenare per kete emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donatello? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donatello? Voto për emrin tënd