Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Domitilla

Është emri yt Domitilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dantel, Donatello, Danidl, Dontell, Dantala, Donnetello, Deen Dayal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Donatella, Donatela, Dyentle, Domitila, Doonatella, Dimény Ottilia, Donya Dahlia, Dandel
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Domitilla's në Facebook. Pozicioni #118937
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga DomitillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Domitilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Domitilla? Voto për emrin tënd