Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dantel

Është emri yt Dantel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donatello, Danidl, Dontell, Dantala, Donnetello, Deen Dayal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Domitilla, Donatella, Donatela, Dyentle, Domitila, Doonatella, Dimény Ottilia, Donya Dahlia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Dantel's në Facebook. Pozicioni #226783
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga DantelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dantel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dantel? Voto për emrin tënd