Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donathan

Është emri yt Donathan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donatien, Danton, Dinadan, Dondeyne, Danh Thành, Donothan, Dynadin, Dunton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamontina, Diamantina, Dantina, Domitiana, Donatienne, Dinda Ayu Utami, Domitiane, Diantiny
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Donathan's në Facebook. Pozicioni #61497
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DonathanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donathan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donathan? Voto për emrin tënd