Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diamantina

Është emri yt Diamantina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diamanto
Djem me tinguj të ngjashëm:Donatien, Danton, Donathan, Dinadan, Dondeyne, Danh Thành, Donothan, Dynadin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamontina, Dantina, Domitiana, Donatienne, Dinda Ayu Utami, Domitiane, Diantiny, Dan Thanh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Diamantina's në Facebook. Pozicioni #87122
Kategoritë:Emrat Portugalisht
Komente nga DiamantinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diamantina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diamantina? Voto për emrin tënd