Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danton

Është emri yt Danton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donatien, Donathan, Dinadan, Dondeyne, Danh Thành, Donothan, Dynadin, Dunton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamontina, Diamantina, Dantina, Domitiana, Donatienne, Dinda Ayu Utami, Domitiane, Diantiny
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1335 Danton's në Facebook. Pozicioni #27733
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DantonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danton? Voto për emrin tënd