Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diamontina

Është emri yt Diamontina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donatien, Danton, Donathan, Dinadan, Dondeyne, Danh Thành, Donothan, Dynadin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamantina, Dantina, Domitiana, Donatienne, Dinda Ayu Utami, Domitiane, Diantiny, Dan Thanh
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Diamontina's në Facebook. Pozicioni #1245975
Kategoritë:
Komente nga DiamontinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diamontina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diamontina? Voto për emrin tënd