Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doctor

Është emri yt Doctor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dexter, Desiderio, Destrey, Destry, Dezydery, Disdir, Daktari, Destrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desideria, Dewi Sastra, Dextra, Dastri, Distri, Dechtire, Destri, Dessideria
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Doctor's në Facebook. Pozicioni #61498
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga DoctorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doctor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doctor? Voto për emrin tënd