Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dexter

Është emri yt Dexter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dex
Djem me tinguj të ngjashëm:Desiderio, Doctor, Destrey, Destry, Dezydery, Disdir, Daktari, Destrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desideria, Dewi Sastra, Dextra, Dastri, Distri, Dechtire, Destri, Dessideria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 88145 Dexter's në Facebook. Pozicioni #1039
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga DexterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dexter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dexter? Voto për emrin tënd