Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dextra

Është emri yt Dextra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dexter, Desiderio, Doctor, Destrey, Destry, Dezydery, Disdir, Daktari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desideria, Dewi Sastra, Dastri, Distri, Dechtire, Destri, Dessideria, Duster
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Dextra's në Facebook. Pozicioni #165125
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DextraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dextra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dextra? Voto për emrin tënd