Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Destrey

Është emri yt Destrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:a
Djem me tinguj të ngjashëm:Dexter, Desiderio, Doctor, Destry, Dezydery, Disdir, Daktari, Destrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desideria, Dewi Sastra, Dextra, Dastri, Distri, Dechtire, Destri, Dessideria
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Destrey's në Facebook. Pozicioni #129766
Kategoritë:
Komente nga DestreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Destrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Destrey? Voto për emrin tënd