Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cody

Është emri yt Cody? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cid, Cyd, Coty, Coti, Chait, Chad, Chade, Chata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catia, Cady, Chiquita, Cokte, Cath, Cato, Cat, Chita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 533215 Cody's në Facebook. Pozicioni #195
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga CodyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cody? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cody? Voto për emrin tënd