Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Catia

Është emri yt Catia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cid, Cyd, Coty, Cody, Coti, Chait, Chad, Chade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cady, Chiquita, Cokte, Cath, Cato, Cat, Chita, Cate
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5720 Catia's në Facebook. Pozicioni #9206
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga CatiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Catia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Catia? Voto për emrin tënd