Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cato

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cato.
Është emri yt Cato? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cid, Cyd, Coty, Cody, Coti, Chait, Chad, Chade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catia, Cady, Chiquita, Cokte, Cath, Cat, Chita, Cate
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2560 Cato's në Facebook. Pozicioni #17114
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1891 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CatoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cato? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cato? Voto për emrin tënd