Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clodius

Është emri yt Clodius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudius, Chlodwig, Cletus, Celtic, Clitus, Coolidge, Cleatus, Claudios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudus, Clodagh, Cholthicha, Cieltje, Chieltje, Claudja, Claydes
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Clodius's në Facebook. Pozicioni #641048
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ClodiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clodius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clodius? Voto për emrin tënd