Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chukwuemeka

Është emri yt Chukwuemeka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cinco, Cenk, Chauncey, Channing, Chance, Chencho, Cumming, Chuminga
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cinzia, Cynzia, Csenge, Cinxia, Choumicha, Cẩm Hường, Chams, Choi Jung Soo
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2930 Chukwuemeka's në Facebook. Pozicioni #15489
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga ChukwuemekaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chukwuemeka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chukwuemeka? Voto për emrin tënd