Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cerdic

Është emri yt Cerdic? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ceredig
Variante:Cedrick
Djem me tinguj të ngjashëm:Cortez, Curtis, Craddock, Ceardach, Cordis, Curtiss, Curtice, Ceretic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caritas, Charitas, Charitysha, Cartouche, Crieteke, Cáritas
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Cerdic's në Facebook. Pozicioni #1279166
Kategoritë:
Komente nga CerdicPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cerdic? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cerdic? Voto për emrin tënd