Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caritas

Është emri yt Caritas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Caridad, Carita, Charitas, Charity
Djem me tinguj të ngjashëm:Cortez, Curtis, Craddock, Ceardach, Cordis, Curtiss, Curtice, Ceretic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Charitas, Charitysha, Cartouche, Crieteke, Cáritas
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Caritas's në Facebook. Pozicioni #89527
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CaritasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caritas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caritas? Voto për emrin tënd