Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Craddock

Është emri yt Craddock? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cortez, Curtis, Ceardach, Cordis, Curtiss, Curtice, Ceretic, Carthach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caritas, Charitas, Charitysha, Cartouche, Crieteke, Cáritas
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Craddock's në Facebook. Pozicioni #457409
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CraddockPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Craddock? Voto për emrin tënd


Është emri yt Craddock? Voto për emrin tënd