Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Curtis

Është emri yt Curtis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cortez, Craddock, Ceardach, Cordis, Curtiss, Curtice, Ceretic, Carthach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caritas, Charitas, Charitysha, Cartouche, Crieteke, Cáritas
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 236945 Curtis's në Facebook. Pozicioni #438
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga CurtisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Curtis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Curtis? Voto për emrin tënd