Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cansu

Është emri yt Cansu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cinco, Cenk, Chauncey, Channing, Chance, Chencho, Cumming, Chinese
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cinzia, Cynzia, Csenge, Cinxia, Choumicha, Cẩm Hường, Chams, Choi Jung Soo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4475 Cansu's në Facebook. Pozicioni #11117
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga CansuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cansu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cansu? Voto për emrin tënd