Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cain

Është emri yt Cain? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kain, Kayin, קָיִן
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Chann, Cosmo, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9685 Cain's në Facebook. Pozicioni #6072
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga CainPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cain? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cain? Voto për emrin tënd