Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cable

Është emri yt Cable? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Coppola, Cabal, Chevell, Chval, Covell, Chavello, Covyll, Chibale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chavela, Chavelle, Cibele, Chabela, Capella, Cibel, Cafell, Cybille
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 950 Cable's në Facebook. Pozicioni #35556
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CablePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cable? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cable? Voto për emrin tënd