Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cibele

Është emri yt Cibele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Coppola, Cabal, Chevell, Chval, Covell, Chavello, Covyll, Chibale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chavela, Chavelle, Chabela, Capella, Cibel, Cafell, Cybille, Cibelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 805 Cibele's në Facebook. Pozicioni #40081
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CibelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cibele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cibele? Voto për emrin tënd