Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Coppola

Është emri yt Coppola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cabal, Chevell, Covell, Chval, Chavello, Covyll, Chibale, Cofahealh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chavela, Chavelle, Cibele, Chabela, Capella, Cibel, Cafell, Cybille
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Coppola's në Facebook. Pozicioni #364387
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CoppolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Coppola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Coppola? Voto për emrin tënd