Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cibel

Është emri yt Cibel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Coppola, Cabal, Chevell, Chval, Covell, Chavello, Covyll, Chibale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chavela, Chavelle, Cibele, Chabela, Capella, Cafell, Cybille, Cibelle
Vlerësimi:
5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Cibel's në Facebook. Pozicioni #285923
Kategoritë:
Komente nga CibelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cibel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cibel? Voto për emrin tënd