Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertold

Është emri yt Bertold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Baardhout, Barteld, Barthold, Bartold, Berchtold, Berthold, Berthoud
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertholdo, Berthold, Bartlet, Bertolde, Beartlaidh, Barthold, Barteld, Bartold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertild, Beorhthilde, Bertilde, Bertilda, Berthelot, Bertoldo, Berthilde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Bertold's në Facebook. Pozicioni #155812
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BertoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertold? Voto për emrin tënd