Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berthold

Është emri yt Berthold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bertold
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertholdo, Bartlet, Bertolde, Bertold, Beartlaidh, Barthold, Barteld, Bartold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertild, Beorhthilde, Bertilde, Bertilda, Berthelot, Bertoldo, Berthilde
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Berthold's në Facebook. Pozicioni #72553
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BertholdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berthold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berthold? Voto për emrin tënd