Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertilde

Është emri yt Bertilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertholdo, Berthold, Bartlet, Bertolde, Bertold, Beartlaidh, Barthold, Barteld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertild, Beorhthilde, Bertilda, Berthelot, Bertoldo, Berthilde
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Bertilde's në Facebook. Pozicioni #648722
Kategoritë:
Komente nga BertildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertilde? Voto për emrin tënd