Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertilda

Është emri yt Bertilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertholdo, Berthold, Bartlet, Bertolde, Bertold, Beartlaidh, Barthold, Barteld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertild, Beorhthilde, Bertilde, Berthelot, Bertoldo, Berthilde
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Bertilda's në Facebook. Pozicioni #253273
Kategoritë:
Komente nga BertildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertilda? Voto për emrin tënd