Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Batuhan

Është emri yt Batuhan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Baden, Bothan, Beathan, Bheathain, Bouden, Bowdyn, Bodwyn, Bothain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bettina, Betina, Baton, Boutaina, Buthayna, Bethania, Buthainah, Bethan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2880 Batuhan's në Facebook. Pozicioni #15701
Kategoritë:Popullore turk emrat boy
Komente nga BatuhanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Batuhan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Batuhan? Voto për emrin tënd