Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balamy

Është emri yt Balamy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:bellamy
Djem me tinguj të ngjashëm:Blin, Blaine, Blane, Blain, Blaney, Blayne, Blian, Bellamy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bleona, Belina, Bellini, Belèn, Blume, Bilen, B'elanna, Bellona
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Balamy's në Facebook. Pozicioni #4093084
Kategoritë:
Komente nga BalamyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balamy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balamy? Voto për emrin tënd