Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aviv

Është emri yt Aviv? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Abebe, Aviva
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8945 Aviv's në Facebook. Pozicioni #6450
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga AvivPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aviv? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aviv? Voto për emrin tënd