Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avi

Është emri yt Avi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48630 Avi's në Facebook. Pozicioni #1685
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga AviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avi? Voto për emrin tënd