Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aretas

Është emri yt Aretas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artis, Artek, Aardsche, Artus, Aritz, Artzai, Ardagh, Arthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardis, Arthes, Aardje, Aartje, Artje, Ardys, Artsje, Artios
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Aretas's në Facebook. Pozicioni #409501
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga AretasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aretas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aretas? Voto për emrin tënd