Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amyntas

Është emri yt Amyntas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amadeus, Andis, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Antok, Amotz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Anthasazia, Amdis, Antje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Amyntas's në Facebook. Pozicioni #855887
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AmyntasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amyntas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amyntas? Voto për emrin tënd