Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amdis

Është emri yt Amdis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amadeus, Andis, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Antok, Amotz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Amyntas, Anthasazia, Antje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Amdis's në Facebook. Pozicioni #410374
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AmdisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amdis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amdis? Voto për emrin tënd