Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alžbeta

Është emri yt Alžbeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Albet, Albot, Alipate, Alfatih, Alptuğ, Alpath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvita, Alavda, Aliptha, Alvyda, Alphatu, Alvada, Alfita, Alžběta
Vlerësimi:
4/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Alžbeta's në Facebook. Pozicioni #54295
Kategoritë:
Komente nga AlžbetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alžbeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alžbeta? Voto për emrin tënd