Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aivis

Është emri yt Aivis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbas, Aafko, Ayvaz, Afiq, Abukcheech, Abheek, Abisai, Abisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aafke, Aafkje, Aafje, Afke, Abeque, Aybike, Avis, Abhijaya
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Aivis's në Facebook. Pozicioni #112479
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AivisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aivis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aivis? Voto për emrin tënd