Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abbe

Është emri yt Abbe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abe
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Abba, Ayub, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3780 Abbe's në Facebook. Pozicioni #12727
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore suedez emrat boy
Komente nga AbbePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abbe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abbe? Voto për emrin tënd