Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Йоана

Është emri yt Йоана? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Йосиф, Йосип, Йоан, Йордан, Йонко
Vajza me tinguj të ngjashëm:Йордана, Йорданка, Йоанна, Йомара, Йована
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ЙоанаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Йоана? Voto për emrin tënd


Është emri yt Йоана? Voto për emrin tënd