Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Диана

Është emri yt Диана? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diana
Djem me tinguj të ngjashëm:Данко, Дамир, Давид, Даниил, Денис, Далибор, Димитър, Дима
Vajza me tinguj të ngjashëm:Дженифер, Джулия, Дарина, Дарья, Дарима, Діана, Даяна, Дария
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ДианаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Диана? Voto për emrin tënd


Është emri yt Диана? Voto për emrin tënd