Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Анна

Është emri yt Анна? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Антон, Андрій, Аристарх, Аравиан, Артём, Алексей, Андрей, Алер
Vajza me tinguj të ngjashëm:Айнур, Анна-Марія, Арианда, Анастасия, Анастаија, Авдотья, Алгот, Ангелина
Vlerësimi:
4/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga АннаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Анна? Voto për emrin tënd


Është emri yt Анна? Voto për emrin tënd